Komputer lub język są dla Ciebie barierą? Przełam się!

1. Jesteś ambitny?
2. Pracujesz?
3.  Skończyłeś 25 lat?
4.  Masz czas w tygodniu lub w weekendy?
5.  Masz zamiar zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy?
6.  Chcesz osiągnąć sukces zawodowy?
7.  85 % dofinasowania!
8.  Bądź dwa kroki przed innymi!! Nie czekaj !!! Zapisz się już dziś!!!

Dynamicznie zachodzące przemiany we współczesnym świecie - wynikające ze stałego rozwoju gospodarki opartej na wiedzy - wymuszają wśród pracowników konieczność ciągłego doskonalenia już posiadanych umiejętności oraz zdobywania nowych.
Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach rozpoczęła realizację Projektu „Bez b@rier, bez granic - szkolenia językowe i komputerowe dla osób pracujących z Województwa Śląskiego” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, Priorytet XI, Wzmocnienie potencjału edukacyjnego, Działanie 11.4 Podnoszenie kwalifikacji zawodowych, Poddziałanie 11.4.3 Kształcenie ustawiczne.
Kursy skierowane są dla osób pracujących, mających powyżej 25 lat, zamieszkujących i pracujących na terenie województwa śląskiego, które z własnej inicjatywy wyrażają chęć uczestnictwa w szkoleniach oferowanych
w Projekcie. Pierwszeństwo uczestnictwa mają osoby należące do jednej z grup defaworyzowanych a mianowicie: osoby powyżej 50 roku życia, kobiety (szczególnie powracające na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dziecka), osoby niepełnosprawne, osoby o niskich kwalifikacjach, osoby mieszkające na terenach wiejskich.
W ramach szkoleń oferujemy dwie ścieżki:
„Akademia Umiejętności Językowych”:
• dofinansowanie 2 lub 4 semestrów nauki
• różne poziomy zaawansowania (A1 do C2)
• przystąpienie do egzaminów certyfikujących TELC, TOEIC, BULATS, uznawanych w całej UE.
• grupy max 12 osobowe
• podręczniki i egzaminy w cenie kursu

„Akademia Umiejętności ICT”:
• wszystkie kompetencje cyfrowe (z zakresu DIGCOMP)
• dofinansowanie aż do 128 godzin nauki
• różne poziomy zaawansowania (A do C)
• grupy max 8 osobowe
• podręczniki, egzaminy i materiały w cenie szkolenia
• przystąpienie do wybranego egzaminu ECCC lub ECDL potwierdzającego nabyte umiejętności ITC.
Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej Projektu: http://bezbarier.riph.com.pl

Szczegółowe informacje o Projekcie i rekrutacji:

Biuro Projektu:
Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach ul. Zwycięstwa 36, 44-100 Gliwice
tel. 32 238 96 40
pn – pt. 7:30 – 15:30

PK Rybnik
Politechnika Śląska, Centrum Kształcenia Inżynierów ul. Kościuszki 54, 44-200 Rybnik tel. 32/ 706 10 92
pn., wt., pt. 8:00 – 16:00
śr., czw. 10:00 do 18:00