Ważna informacja dla mieszkańców

Stosując się do zaleceń Koordynatora Wojewódzkiego Wsparcia Psychologicznego Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rybniku informuje, iż osoby z terenu powiatu rybnickiego potrzebujące wsparcia w związku z wzrastającym zagrożeniem epidemiologicznym prosimy o kontakt z Punktem Interwencji Kryzysowej w Rybniku pod nr tel. 32 426 00 33.
Informacje na temat godzin urzędowania specjalistów można znaleźć na stronie internetowej urzędu www.pcpr.rybnik.pl w zakładce Punkt Interwencji Kryzysowej. Dodatkowo w zakładce Aktualności umieściliśmy informacje dotyczące tego jak zapobiegać zakażeniu koronawirusem.
Ponadto uruchomiliśmy komunikator Skype pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Subregion Zachodni

logo subregion